تبلیغات
http://hamkaran.biz/images/115_banner_nakhon.gif


http://hamkaran.biz/images/1290406529.gif


جلوه هایی از هنر و جذابیت جلوه هایی از هنر و جذابیت - ارتباط بین كیف و شخصیت خانم ها
 

ارتباط بین كیف و شخصیت خانم ها

نویسنده: sara

 

ارتباط بین كیف و شخصیت خانم ها

 

مطالعات اخیر محققان نشان داده است که از آنجایی که کیف زنان جهان کوچکی از زندگی آنها است ، می تواند شیوه زندگی آنها و آنچه در زندگی برایشان مهم است و مهم تر از آن نوع شخصیت آنها نشان دهد. حتی رنگ کیف انتخابی نیز با شخصیت خانم ها ارتباط دارد. بنابراین زنان آگاهانه یا نا آگاهانه ، کیفی را انتخاب می کنند که با نوع شخصیت آنها هماهنگی دارد . 

 

کیف های روی شانه را دوست دارید ؟

می گویند چنانچه شما کیف های روی شانه را به انواع دیگر کیف ها ترجیح می دهید ، احتمالا از جمله خانم هایی هستید که قربانی مد نمی شوند اما درعین حال برایشان مهم است که خوب به نظر برسند و مورد توجه باشند .

کوله پشتی را ترجیح می دهید ؟

می گویند اجتماعی بودن ، دست و دلبازی و محجوب بودن از جمله خصوصیات خانم هایی است که به طور معمول از کوله پشتی استفاده می کنند. آنها نیروی جوانی وشور و نشاط فراوانی دارند و در زندگی فعال و پر انرژی هستند .

نظرتان در مورد کیف های کوچک بدون بند چیست؟

اگر از کیف های کوچک بدون بند استفاده می کنید شاید از جمله افرادی باشید که به اندازه کافی اعتماد به نفس دارند که نگران نباشند ازاینکه همه وسایلشان را در کیفشان حمل نکنند و نگران هم نمی شوند اگر همسرشان کلید یا هر چیزی را که در کیفشان جای نمی گیرد حمل کند .

کیف های مستطیل شکل مانند انتخاب شما است ؟

به طور معمول زنانی که دوست دارند درمیان جمع بدرخشند ، این کیف ها را انتخاب می کنند . اغلب آنها اعتماد به نفس بالایی دارند و به خود افتخار می کنند . این افراد شخصیت مستقلی دارند .

نظرتان در مورد کیف های مارک دار چیست؟

اگر شما از جمله خانم هایی هستید که دوست دارند در زندگی از بهترین چیزها استفاده کنند و این حالت را به دیگران هم القا می کنند ، احتمالا کیف های مارک دار را انتخاب می کنید .

کیف های چرمی را می پسندید؟

اگر هنگام عبور از کنار فروشگاه معمولا جلوی ویترین فروشگاه هایی می ایستید که کیف های چرمی با کلی قلاب و بند های کوتاه و بلند دارند . باید ازجمله خانم هایی باشید که اغلب بدون فکر عمل می کنند و در عین خال انتظار وقایع خوب را هم دارند .


کیف های تزیینی را ترجیح می دهید یا کیف های خیلی بزرگ؟

اگر شما کیف های تزیینی قلاب بافی یا توری را ترجیح می دهید ، احتمالا از جمله خانم های گرم و صمیمی هستید ، اما کیف های خیلی بزرگ معمولا انتخاب دختران و زنان جوانی است که دوست دارند مطابق مد پیش بروند و فعال و پر انرژی هستند .

همان طورکه گفتیم انتخاب رنگ کیف هم با نوع شخصیت خانم در ارتباط است . انتخاب کیف هایی با رنگ صورتی ، بنفش ، آبی روشن و سبز نشان دهنده اجتماعی بودن و صمیمیت خانم ها است . این گونه اشخاص به طور معمول اهل بیرون رفتن و فعالیت های اجتماعی هستند و می توانند به راحتی با دیگران ارتباط بر قرار کرده و مکالمه ای طولانی داشته باشند .


اما خانم هایی که کیف های مشکی و قهوه ای را به کیف های روشن ترجیح می دهند ، افرادی کم حرف و محتاط هستند و در ابتدا خجالتی به نظر می رسند ، اما کم کم به دیگران سر صحبت را باز می کنند . البته بیشتر اطرافیان ممکن است به اشتباه تصور کنند که این خانم ها مغرور هستند .


گفتنی است از آنجایی که انتخاب مدل کیف و رنگ آن می تواند خیلی چیز ها را در مورد شخصیت مان بگوید ، بهتر است که انتخاب خود را با دقت انجام دهیم . شما حتما می توانید بیش از یک مدل کیف انتخاب کنید . شاید دوست داشته باشید بعضی مواقع کم حرف به نظر برسید یا اینکه بخواهید یک روز خیلی مورد توجه قرار بگیرید ، این طور نیست ؟ ! 

 

برچسب ها: شخصیت شناسى، شخصیت زنان، کیف دستی، روانشناسی، زن، ارتباط بین کیف و شخصیت خانم ها، کیف زنانه، مدل های جدید کیف، مدل های کیف زنانه جدید، مدل های کیف دستی زنانه ۲۰۱۰،  

() نظرات